Learta Jakupi

Kosovarja
4 views
Published on Jan 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Shqiptari Drini Caushi i hedh bluzen Maradones per ta firmosur

  Panorama
  0 views
 • 1:36

  atentati-2

  JOQ Albania
  29 views
 • 3:26

  atentati-1

  JOQ Albania
  60 views
 • 0:13

  Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Renee tregon për herë të parë talentin në muzikë (Video)

  Panorama
  32 views
 • 0:29

  Dojna Mema sapo konfirmoi lidhjen me këngëtarin shqiptar! Ja videoja që e zbuloi

  Panorama
  87 views
 • 2:28

  Denoncimi: Bashkia e Gjirokastrës nuk ka mëshirë për kafshët, helmon qentë dhe macet e qytetit

  JOQ Albania
  110 views
 • 0:21

  Nejmar kap nga organi gjenital futbollistin e Junajtid

  Panorama
  678 views
 • 0:05

  Pamjet që bënë xhiron e rrjetit, Neymar kap kundërshtarin te organi gjenital

  JOQ Albania
  208 views
 • 0:20

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  12 views
 • 0:29

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  16 views
 • 0:56

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:46

  Vijon aksioni i gjobave për maskat, qytetari: Duhet plotësuar kuota, po i rrjepin njerëzit këta politikanë!

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:03

  Zaneti puth shishen

  Panorama
  184 views
 • 0:21

  Goli i Veton Berishes

  Panorama
  159 views
 • 0:11

  Festimi i vecante i trajnerit

  Panorama
  826 views