Vrasja e gruas ne Koplik, te dy te semure mendore

SYRI.net
0 views
Published on Jan 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  BITRI GOL

  Panorama
  152 views
 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  296 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  276 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  327 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  360 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  428 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  606 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  802 views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  611 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  514 views
 • 0:14

  penallti devolli

  Panorama
  511 views
 • 0:12

  BARDHI GOL

  Panorama
  848 views
 • 0:23

  llanaj gol

  Panorama
  654 views
 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  347 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  795 views