Acarohen tifozët e klubit të njohur anglez, futbollisti grek kërkon të përleshet me ta

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:06

  Ishte duke peshkuar, papritur i shfaqet ariu dhe…

  NOA
  0 views
 • 0:16

  Tragjike/ 23-vjeçari përplaset nga makina, vdes në vend

  JOQ Albania
  10 views
 • 0:11

  Çfarë fshihet pas videos së publikuar nga Ermal Mamaqi ku shfaqet bashkë me Luana Vjollcën?

  Panorama
  160 views
 • 0:52

  Rama publikon këto pamje: Ç'ndodh sot në Pukë

  Panorama
  1.3K views
 • 1:49

  Beiruti para dhe pas shperthimit

  JOQ Albania
  742 views
 • 1:17

  Familja ka nevoje per ndihmen e shqiptareve

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:12

  Goli i Leverkusenit

  Panorama
  226 views
 • 0:9

  Goli i dyte te Sevija

  Panorama
  341 views
 • 0:16

  Goli i Sevijas

  Panorama
  439 views
 • 0:13

  Shpërthim i fuqishëm në Skrapar, fasoneria përfshihet nga flakët

  JOQ Albania
  8.5K views
 • 0:27

  Momentet e tmerrit, shperthimi i frikshem ne Bejrut

  Panorama
  490 views
 • 0:40

  Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

  NOA
  134 views
 • 0:15

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

  Panorama
  1.4K views
 • 0:08

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

  Panorama
  1.9K views
 • 0:58

  Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

  Panorama
  1.0K views