Gruaja kap mat burrin me dashnoren, e pabesueshme çfarë bëjnë më pas

InfoKosova
1 views
Published on Jan 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  171 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  196 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  290 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  322 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  375 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  554 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  736 views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  560 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  479 views
 • 0:14

  penallti devolli

  Panorama
  458 views
 • 0:12

  BARDHI GOL

  Panorama
  804 views
 • 0:23

  llanaj gol

  Panorama
  627 views
 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  340 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  777 views
 • 1:49

  Dhimbje dhe lot! Familjarët tregojnë si e morën vesh lajmin, e motra vajton te dera e spitalit gruan e mbytur në det

  JOQ Albania
  7.4K views