Mimoza Shkodra

Kosovarja
0 views
Published on Jan 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:41

  E zuri duke ngacmuar vajza serbe, gruaja rreh burrin në mes të plazhit

  TetovaPress
  1 views
 • 0:24

  Varen 9 persona të akuzuar për përdhunim në grup, viktima e kishte tërhequr denoncimin

  NOA
  6 views
 • 1:9

  Bajri del nga Gjykata e Shkodres, dergohet drejt...

  Panorama
  219 views
 • 0:56

  Safet Bajri në gjykatë, masa të rrepta sigurie

  NOA
  171 views
 • 0:19

  Amerikania ndihmon qente endacake

  Jeta osh qef
  224 views
 • 0:20

  Amerikania ndihmon qentë endacakë nga Kukësi

  Jeta osh qef
  78 views
 • 2:26

  Masat ne Gjykate, nje nga anetaret e bandes "Bajri" ne gjyq ne Shkoder

  Panorama
  1.0K views
 • 0:29

  Momentet tmerri, i del gjarpri me dy koka në kopshtin e banesës

  NOA
  114 views
 • 0:20

  Leo Messi nuk di të ndalet, “i vuri flakën” stadiumit të Camp Nou

  Jeta osh qef
  179 views
 • 0:31

  Kishte hyrë me “mjetin” e tij në tunel, policët “vënë duart në kokë” kur e shohin

  Jeta osh qef
  775 views
 • 6:22

  Ronaldo dhe Juventusi nuk po dinë të ndalen

  Jeta osh qef
  103 views
 • 0:37

  Pas kësaj videoje nuk do ta urreni më Neymarin

  InfoKosova
  263 views
 • 1:56

  Nga Anglia në Shqipëri me Ziz! Rrëfimi i shqiptarit: Policia gjermane na u lut për një foto

  NOA
  901 views
 • 0:12

  Festimi i Matielos

  Panorama
  98 views
 • 1:06

  Pamje të rënda, tre persona të dehur aksidentohen me motor

  NOA
  111 views