Ronaldo Gay

SYRI.net
0 views
Published on Jan 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:57

  Qytetarja gjobitet se ishte me partnerin pa maskë në makinë: Po në krevat si i bëhet?!

  JOQ Albania
  261 views
 • 2:17

  Terbohet Vidal

  Panorama
  396 views
 • 0:11

  cungu i deshperuar pas humbjes me kukesin

  Panorama
  98 views
 • 0:25

  shehu faull ndaj ibraimit

  Panorama
  99 views
 • 0:07

  rasti i humbur nga mazrekaj

  Panorama
  116 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:16

  Kartoni i kuq i Isaevskit

  Panorama
  321 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:15

  Shqipja në telashe, dikush po përpiqet që t’i vjedhë... Paralajmërimi i 28-vjeçares: Do ju hedh në gjyq të gjithëve dhe do ma paguani me lekë në dorë!

  Panorama
  86 views
 • 0:9

  xhixha rast i humbur

  Panorama
  3 views
 • 0:16

  aksion i gjate i lacit

  Panorama
  135 views
 • 0:11

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  263 views
 • 0:32

  hapet sistemi vadites ne elbasan arena ne mes te ndeshjes

  Panorama
  105 views
 • 0:03

  ibraimi i dedikon golin trajnerit Gega

  Panorama
  1.2K views