Arditin e vranë edhe një herë sot në mes të Tiranës, e njëjta dorë!

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Vjedhja ne supermarket.

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:28

  Video epike! Makina pas tij bie në kanal, shqiptari nuk e prish terezinë

  JOQ Albania
  2 views
 • 0:47

  Donte të provonte se Toka është e sheshtë, çmenduria që i mori jetën

  NOA
  937 views
 • 0:17

  Kryeministrin e trembin dhe fëmijët, bodigardi i Ramës ‘flak’ për leckash djaloshin që i afrohet

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 0:17

  Bodyguard-i i Ramës

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:04

  Morata nuk i përmban dot nervat, tërbohet pasi Simeone e nxjerr nga loja

  JOQ Albania
  454 views
 • 2:38

  Thyen çdo limit/ Grupi kinez i kushton këngë Koronavirusit

  JOQ Albania
  743 views
 • 0:22

  Florian Kamberi mahnit Skocinë, shënon eurogol me Rangersin

  JOQ Albania
  84 views
 • 0:14

  Hysaj si Ronaldo, shënon super gol me roveshatë para syve të Gatuzos

  JOQ Albania
  594 views
 • 1:46

  Shpërthimi te “Kalaja” në Elbasan, zbulohet çfarë ndodhi

  NOA
  120 views
 • 0:55

  Koronavirusi po merr jetë, pas kinezëve dhe gjermanët bëjnë këngë për të

  JOQ Albania
  344 views
 • 0:10

  Fika nga koronavirusi, shqiptari nis pamjet nga Roma: Shiko si shërbejnë në lokale, ushqimet e maskat s‘gjenden gjëkundi

  JOQ Albania
  11.5K views
 • 0:18

  Koronavirusi/ Pas alarmit për mbylljen e shkollave, situatë e jashtëzakonshme në disa zona në Itali. Boshatisen supermarketet

  Panorama
  800 views
 • 0:9

  Elvana Gjata koncerti-terheqja krahut

  Panorama
  19.9K views
 • 0:37

  100 ditë apo 100 vjet të qeverisë Kurti sipas Lladrovcit

  In7.tv
  182 views