Kafshët ngrijnë për së gjalli në Kazakistan, moti ekstrem ofron panoramë shokuese

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 26, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Qeni kafshon bishtin e tij, shihni si reagon

  NOA
  12 views
 • 0:33

  Kërkonin fotografinë perfekte, por shihni çfarë ndodh

  NOA
  63 views
 • 0:08

  xhovinko

  Panorama
  254 views
 • 0:34

  Shihni efektin e tërmetit në pishinën majë grataçelës

  NOA
  117 views
 • 1:22

  Turizmi, marsi kthen rritjen -Bien vizitorët nga Spanja, Anglia dhe Gjermania

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:02

  Sistemi bankar është forcuar - Blerjet e kanë balancuar sektorin, nxisin konkurrencën

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:21

  Siguria e testeve dhe korrigjimi automatik - Fondacioni Shqiptaro-Amerikan, 147 mijë USD pajisje për QSHA

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:54

  Kriza politike, “shpatë Damokleu” - BSH: Ekonomia drejt rimëkëmbjes, por kriza sjell pasiguri

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:34

  PAMJE TË RËNDA/ Përplaset keq burri nga makina smart

  JOQ Albania
  16.4K views
 • 0:41

  Dy motra shqiptare kalojnë garën në “Voice of Italy” me këngën e Erës dhe Ledrit

  InfoKosova
  43 views
 • 0:39

  Anija Butrinti shpeton emigrantet

  Panorama
  115 views
 • 0:24

  Aksidenti ne Tepelene

  Panorama
  359 views
 • 0:46

  Video nga prapaskenat e “2 Gisht Mjaltë”

  InfoKosova
  17 views
 • 0:05

  ryva_kajtazi

  InfoKosova
  18 views
 • 0:05

  almeda abazi

  InfoKosova
  96 views