Kafshët ngrijnë për së gjalli në Kazakistan, moti ekstrem ofron panoramë shokuese

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 26, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  EMRI/ Kush është 27-vjeçari që u ekzekutua në Vlorë

  NOA
  47 views
 • 0:08

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  26 views
 • 0:11

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  46 views
 • 0:13

  Goli i dyte i Shakhtjor

  Panorama
  320 views
 • 0:16

  Goli i Shakhtar

  Panorama
  493 views
 • 0:13

  Goli i dyte i Berishës

  Panorama
  998 views
 • 0:16

  Goli i Mergim Berishes

  Panorama
  1.2K views
 • 0:21

  Digjet një makinë në uën e Milotit

  JOQ Albania
  13 views
 • 0:30

  Portieri lë nam/ Tenton të hutojë kundërshtarin, por del huq

  JOQ Albania
  212 views
 • 0:30

  Pacienti godet me grusht infermieren që po i bënte tamponin, përfundon në burg

  NOA
  124 views
 • 1:00

  E kritikuan për mosrespektimin e distancës, Dojna Mema zbulon se e ka kaluar Covid-19

  Panorama
  17 views
 • 0:11

  Vajza e Ledrit dhe Sares kercen ne bark

  News31
  84 views
 • 0:12

  “Çfarë bën ajo aty...”- Në muajin e fundit të shtatzënisë, Sara Hoxha publikon videon e ëmbël teksa vogëlushja “kërcen” në barkun e saj

  Panorama
  266 views
 • 0:59

  Sindi-Melisës: Ti bën seks për një kafe!

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 3:35

  Sherr mes Sindit dhe Melisës në “Për’puthen”/ 22-vjeçarja: Do bëj seks me atë që e ndjej, jo si ty që shkon për një kafe. Konkurrentja largohet nga studio

  Panorama
  247 views