Gjyshja rreh kundërshtarin e nipit

SYRI.net
30 views
Published on Jan 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Ferizaj/ "Ju të Shqipërisë vini dhe shisni mend këtu" polici shkon dhe i heq targën e makinës, shpërthen shqiptari

  JOQ Albania
  873 views
 • 1:45

  Grabitësi futet në farmaci/ Gjyshja i jep lekët e frikësuar, ai e puth në ballë: Rri e qetë, nuk i dua

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 1:38

  Burri mbante me muhabet shitësen ajo vidhte bizhuteri/ 24-vjeçarja bën 'kërdinë' tek një dyqan aksesorësh

  JOQ Albania
  5 views
 • 0:25

  Aksioni ne Shkoder

  Panorama
  310 views
 • 0:08

  Sensibilizohuni shoferë! Pamje të rënda nga aksidenti në Milot-Fushë Krujë

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:07

  Oriola Marashi tymos cigare

  InfoKosova
  7 views
 • 9:36

  U gjet i bërë copash në një kanal/ Dalin pamjet e momenteve të fundit të presidentit të vetëshpallur të Çamërisë

  JOQ Albania
  4.6K views
 • 0:30

  Fëmijët e Messit bëjnë sherr kush ta marrë “Këpucën e Artë” të babait

  JOQ Albania
  719 views
 • 0:29

  Pistoletë, kokainë, thika e miliona lekë,

  Panorama
  1.0K views
 • 0:46

  Kujtim Gjuzi ne Parlament debat me kryetarin Ruci

  Panorama
  531 views
 • 7:06

  Ambasada amerikane njoftim për lotarinë

  NOA
  17 views
 • 0:49

  Fenomeni ‘misterioz’ mbi 300 zogj përplasen pas ndërtesës me qëllim e ngordhin

  JOQ Albania
  795 views
 • 0:16

  Tayna arrin 1 milionë ndjekës në Instagram, i përshëndet me video "të nxehtë"

  NOA
  115 views
 • 0:06

  Ka zaptuar vendet e parkimit/ I ‘forti’ i Tiranës vazhdon të ‘terrorizojë’ banorët, atyre që s’paguajnë u shpon gomat

  JOQ Albania
  4.8K views