Kur paratë bien nga qielli, kamioni "shpërthen" në autostradë dhe mbush rrugën me dollarë

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Kavajë/ Aksident tragjik me motor, një person humb jetën

  JOQ Albania
  9 views
 • 2:43

  Rama heq atletet në shtëpinë e banorit, bën batuta me çorapet e Ahmetajt

  NOA
  63 views
 • 0:14

  Turma e studentëve duke kërcyer me muzikë të lartë

  Panorama
  258 views
 • 0:14

  Shpulla dhe ... Plas “sherri” mes Bora Zemanit dhe Donad Veshajt në mes të natës, çfarë ndodhi mes çiftit

  Panorama
  485 views
 • 0:15

  Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e Bebe Rexhës

  Panorama
  59 views
 • 0:30

  Bebe Rexha dhe familja e saj vazhdojnë të festojnë! Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e këngëtares

  Panorama
  68 views
 • 0:48

  EKSKLUZIVE/ Dhunë në ndeshjen e kampionatit shqiptar, zyrtari i klubit: Na goditën me gurë dhe lejuan 1 mijë tifozë në stadium

  Panorama
  391 views
 • 0:41

  Napoli ndryshon fanellën në ndeshjen ndaj Romës për nder të Maradonës

  JOQ Albania
  12 views
 • 0:43

  Aksident i tmerrshëm në Formula 1, makina e pilotit shpërthen në flakë pas përplasjes

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:16

  kartoni i kuq i Teutes

  Panorama
  57 views
 • 0:18

  Murataj nderhyn keq ndaj Bregut

  Panorama
  79 views
 • 0:12

  Po luante me qenin e tij, presidenti i zgjedhur i Amerikës, Joe Biden thyen këmbën

  JOQ Albania
  24 views
 • 0:28

  Në pranga 47-vjeçari/ Iu gjet një armë zjarri dhe 16 kallëpe tritoli

  Panorama
  74 views
 • 0:47

  “E kam pak të vështirë...”- Almeda Abazi flet për problemet me shtatzëninë e dytë, ndërkohë që fansat e kanë gjetur gjininë e bebit

  Panorama
  42 views
 • 0:08

  Nga emri i vajzës, mënyra se si e mësoi që do të bëhej baba e deri tek reagimi i gjyshërve të Ledrit, Sara Hoxha i tregoi të gjitha

  Panorama
  38 views