kida3

Kosovarja
0 views
Published on Jan 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Goli i Shkretes

  Panorama
  98 views
 • 0:20

  Kavajë/ Aksident tragjik me motor, një person humb jetën

  JOQ Albania
  194 views
 • 2:43

  Rama heq atletet në shtëpinë e banorit, bën batuta me çorapet e Ahmetajt

  NOA
  109 views
 • 0:14

  Turma e studentëve duke kërcyer me muzikë të lartë

  Panorama
  337 views
 • 0:14

  Shpulla dhe ... Plas “sherri” mes Bora Zemanit dhe Donad Veshajt në mes të natës, çfarë ndodhi mes çiftit

  Panorama
  784 views
 • 0:15

  Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e Bebe Rexhës

  Panorama
  115 views
 • 0:30

  Bebe Rexha dhe familja e saj vazhdojnë të festojnë! Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e këngëtares

  Panorama
  136 views
 • 0:48

  EKSKLUZIVE/ Dhunë në ndeshjen e kampionatit shqiptar, zyrtari i klubit: Na goditën me gurë dhe lejuan 1 mijë tifozë në stadium

  Panorama
  537 views
 • 0:41

  Napoli ndryshon fanellën në ndeshjen ndaj Romës për nder të Maradonës

  JOQ Albania
  13 views
 • 0:43

  Aksident i tmerrshëm në Formula 1, makina e pilotit shpërthen në flakë pas përplasjes

  JOQ Albania
  10 views
 • 0:16

  kartoni i kuq i Teutes

  Panorama
  65 views
 • 0:18

  Murataj nderhyn keq ndaj Bregut

  Panorama
  87 views
 • 0:12

  Po luante me qenin e tij, presidenti i zgjedhur i Amerikës, Joe Biden thyen këmbën

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:28

  Në pranga 47-vjeçari/ Iu gjet një armë zjarri dhe 16 kallëpe tritoli

  Panorama
  77 views
 • 0:47

  “E kam pak të vështirë...”- Almeda Abazi flet për problemet me shtatzëninë e dytë, ndërkohë që fansat e kanë gjetur gjininë e bebit

  Panorama
  56 views