Cavani

SYRI.net
0 views
Published on Jan 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Mario Vrushaj driblon 4 lojtare te Arisit

  Panorama
  0 views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:46

  Bebe Rexha

  News31
  40 views
 • 0:30

  Goli i Bekim Balajt

  Panorama
  440 views
 • 0:17

  Goli i Indrit Tucit

  Panorama
  99 views
 • 0:30

  ANCELOTI

  Panorama
  282 views
 • 0:30

  Kulla më e lartë në Dubai “vishet” Kuq e Zi, ekzekutohet edhe himni shqiptar

  NOA
  48 views
 • 0:47

  mohamed salah

  Panorama
  267 views
 • 1:22

  Penalltia e humbur e Burrelit

  Panorama
  754 views
 • 2:41

  108 vjet shtet/ Në Vlorë nuk mungojnë shqiptarët e Kosovës: Nuk na ndal COVID-i!

  JOQ Albania
  111 views
 • 2:20

  PD sjell dëshminë e invalidit: Nga bashkia më thanë s’ke dëme, dua vetëm një shtëpi!

  Panorama
  104 views
 • 0:55

  Bilanci një vit pas tërmetit/ Tabaku: S’u mbajt asnjë premtim, koha e Ramës ka përfunduar

  Panorama
  17 views
 • 7:56

  Dua Lipa - Studio2054 _

  News31
  0 views
 • 0:20

  Kuzhinieri turk ‘vulos’ tavolinën e preferuar të Maradonës, rezervohet përjetësisht nga futbollisti legjendar

  JOQ Albania
  1.5K views