Ekskluzive/ Skandali në vrasjen e Arielës, dështimi total i Policisë së Shtetit

JOQ Albania
19 views
Published on Jan 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:25

  Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën

  NOA
  51 views
 • 0:34

  Batha akullore

  Panorama
  972 views
 • 0:53

  Pengmarrja në Kamzë/ Gjithçka u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë-Krujë

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:53

  Rrëmbimi në Kamëz u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë Krujë

  NOA
  186 views
 • 1:20

  Përdhunon dhe vret vajzën 6 vjeç, pedofilin e kapin dhe e djegin të gjallë

  NOA
  845 views
 • 0:27

  Policia e Lleshit shpalos talentin në vozitje, patrulla ecën 500 metra "indietro" në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  527 views
 • 0:15

  Arbitri bën të fortin gjatë ndeshjes, nxjerr armën për të qetësuar tifozët

  JOQ Albania
  577 views
 • 1:31

  Fëmija 2 vjeç gjeti vdekjen mes flakëve, si ndodhi ngjarja tragjike në Kurbin

  NOA
  23 views
 • 28:15

  Veliajt s'i del e keqja me Teatrin dhe banorët e Unazës, i përmend edhe në takimin me banorët e prekur nga tërmeti

  JOQ Albania
  37 views
 • 2:11

  Trafik kokaine dhe heroine, kush është shkodrani i arrestuar dhe 14 të tjerët/ Emrat

  NOA
  29 views
 • 5:17

  Kitara krijohet me 107 iPhone, është unike në botë

  NOA
  16 views
 • 0:05

  Kush autoshkollë ia ka dhënë patentat?/ Policia e Lleshit nuk pyet, ecën "për qejf" në korsinë e autobusëve

  JOQ Albania
  430 views
 • 0:9

  Nuk është Fero! Publikohet video e Arbenitës duke u puthur me një tjetër

  NOA
  262 views
 • 0:14

  Arbenita harron Feron, kapet "mat" duke u puthur me të dashurin e ri

  JOQ Albania
  26.3K views
 • 3:18

  Pamje të rënda/ "Kasapi" nga Skrapari ther në mënyrë çnjerëzore demin, hipën në pemë dhe e godet me varre

  JOQ Albania
  30.7K views