Shkon për qejf në Ibiza por i del nga hundët, i riu lë qimet e kokës me një shampanjë

JOQ Albania
4 views
Published on Jan 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:34

  Fëmija i sëmurë nuk lejohet të kalojë në Kakavijë, momenti kur e ëma e nxjerr nga makina dhe..

  NOA
  491 views
 • 2:00

  Ç'ndodhi mbrëmë? Tre të arrestuar brenda 5 orësh, Policia del me apelin e fortë, nxjerr dhe këto pamje

  Panorama
  100 views
 • 0:15

  Nuk kishin zbatuar masat anti-COVID/ Sherr brutal mes policëve dhe qyterarëve

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:29

  Goli i tete i Bajernit

  Panorama
  1.6K views
 • 0:19

  Goli i shtate i Kutinjos

  Panorama
  2.4K views
 • 0:10

  Goli i Levës

  Panorama
  4.5K views
 • 0:10

  Goli i Dokës

  Panorama
  3.1K views
 • 0:10

  Goli i Kimish

  Panorama
  4.6K views
 • 0:08

  Goli i Suarez

  Panorama
  4.4K views
 • 0:04

  Goli i katert i Bajernit

  Panorama
  5.3K views
 • 0:08

  Goli i Gnabrit

  Panorama
  4.6K views
 • 0:9

  Goli i Perisiç

  Panorama
  5.4K views
 • 1:00

  Manastirliu publikon mesazhin e mjekwve italianw, kshilla qw na japin ata

  NOA
  46 views
 • 0:31

  Autogoli i Alaba

  Panorama
  4.4K views
 • 0:08

  Goli i Mylerit

  Panorama
  5.6K views