Fëmija duket sikur do të dalë nga barku i nënës, pamjet emocionuese

NOA
0 views
Published on Jan 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:39

  gundogan

  Panorama
  0 views
 • 1:32

  Telekom Albania i jep energji Maratonës së Tiranës

  NOA
  6 views
 • 38:28

  Sherr në E Diell

  NOA
  2.5K views
 • 0:9

  xhan

  Panorama
  176 views
 • 0:27

  konvikti

  JOQ Albania
  704 views
 • 0:40

  Masakër mjedisore mbi lumin Shkumbin, qytetari: Po hidhen mbetjet kromi, rrezikohet zhdukja e specieve

  JOQ Albania
  332 views
 • 0:40

  Shtyrja e mundshme e negociatave me BE-në, befason Kodheli: Humbja do të jetë e atyre, jo e shqiptarëve

  JOQ Albania
  130 views
 • 0:33

  Tiranë/ Vajza ndalon në mes të rrethrrotullimit me makinë, nxjerr buzëkuqin dhe nis të lyhet

  JOQ Albania
  4.5K views
 • 3:03

  Boksieri përfundon në koma pas nokautit në rundin e 10-të

  InfoKosova
  151 views
 • 0:10

  Arta Nitaj ne dubai

  InfoKosova
  305 views
 • 0:49

  Hajduti i qëllon me tullë xhamit të makinës, ajo bën ‘rikoshetë’dhe i përplaset në fytyrë

  JOQ Albania
  586 views
 • 0:18

  Shembja e hotelit/ 18 persona të plagosur e shumë të tjerë të zhdukur, ndërtesa mund të rrëzohet e gjitha

  JOQ Albania
  269 views
 • 0:19

  BERISHA GOL

  Panorama
  529 views
 • 0:50

  Parashutisti ngec para mbretit

  NOA
  35 views