Anne vahşetinde mahkemeden jet velayet kararı

SYRI.net
46 views
Published on Jan 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Ciljeta Xhilaga

  InfoKosova
  80 views
 • 0:11

  Autobusi përplaset me kamionin, plagosen 10 persona

  NOA
  26 views
 • 0:05

  leonorajakupi

  InfoKosova
  255 views
 • 0:54

  Endri Cekici

  Panorama
  256 views
 • 0:03

  eraistrefi2

  InfoKosova
  115 views
 • 0:12

  eraistrefi1

  InfoKosova
  151 views
 • 4:31

  terbuni-devolli Penalltite

  Panorama
  295 views
 • 0:31

  Mezini gol

  Panorama
  464 views
 • 0:33

  Nallbati gol

  Panorama
  508 views
 • 2:36

  Politika, “barrë” mbi bizneset – Shalsi: Kriza është artificiale, të hapur për dialog

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:07

  Ashpërohen masat për abuzuesit – Kundërshton opozita : Nuk ka arsye të nxitojmë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:40

  “Washington Post”, apel Brukselit – “Po tradhtoni Ballkanin, duhet të hapni negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë”

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:44

  Ngritja e bursës së energjisë – Pas vendimit të qeverisë, Ahmeti: Funksionale vitin që vjen

  Scan Televizion
  1 views
 • 2:39

  Rikthehen protestat studentore – “Pakti për Universitetin nuk i ka zgjidhur kërkesat, tarifat janë ende të larta”

  Scan Televizion
  2 views
 • 0:11

  Gol Tirana u17

  Panorama
  1.2K views