Aktivizohet frikshëm vullkani në pistën e skive, një i vdekur dhe 11 të plagosur

NOA
0 views
Published on Jan 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Luana Vjollca tregon se si do të shfaqet këtë mbrëmje

  NOA
  48 views
 • 0:57

  gol asani 1-3

  Panorama
  1.2K views
 • 1:31

  gol cinari 1-2

  Panorama
  1.2K views
 • 0:06

  luana

  InfoKosova
  25 views
 • 0:15

  Gjuajtja e Dajës

  Panorama
  253 views
 • 0:28

  pretendimi per penallti i vllaznise

  Panorama
  289 views
 • 0:30

  pritja e hoxhes

  Panorama
  339 views
 • 0:08

  Gjuajtja e Bregut

  Panorama
  246 views
 • 0:19

  Pretendimi i Krasniqit për penallti

  Panorama
  283 views
 • 0:18

  rast cinari

  Panorama
  267 views
 • 0:05

  Gjuajtja e Ndeki

  Panorama
  204 views
 • 0:06

  Rasti ideal i Pollozhanit

  Panorama
  289 views
 • 1:03

  gol krymi 1-1

  Panorama
  907 views
 • 0:15

  Pretendimi për penallti i Krasniqit

  Panorama
  433 views
 • 0:52

  gol kordeiro 0-1

  Panorama
  1.1K views