Genta

Kosovarja
0 views
Published on Jan 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Tifozet e Uellsit

  Panorama
  66 views
 • 0:07

  Autobusat e Uellsianeve

  Panorama
  89 views
 • 0:51

  E ngacmon shoku, djali i vogël: Dua të takoj Zotin dhe të vdes

  Jeta osh qef
  4 views
 • 1:28

  Mundësitë e një recesioni në SHBA - Janë rritur së fundmi, do të ngadalësojnë tkurrjen monetare

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:9

  Nafta, në rritje të lehtë -Arabia synon të bindë OPEC dhe Rusinë për të ulur prodhimin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:05

  Gjirokastritët, më “shpërdoruesit”, 574 kg mbetje për frymë në vit

  Scan Televizion
  5 views
 • 2:44

  Momente nga tensioni te gjykata e Krimeve te Renda

  NOA
  117 views
 • 1:26

  Italia këmbëngul për buxhetin, Tria: Nuk do të ndryshojë

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:40

  Inaugurohet Turkstream - Përfundon pjesa në det

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:39

  Franca largon Ghosn nga Renault, ndërkohë që rrezohet në bursë

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:25

  “Vepër e djallit”, dhia lind krijesën e çuditshme pa gëzof gjysmë derrkuc-gjysme “njeri”

  Jeta osh qef
  585 views
 • 0:48

  Bektashi në gjykatë në Maltë

  Panorama
  469 views
 • 0:06

  Gjyqtari shperthen ne lot

  Panorama
  11.9K views
 • 0:35

  Moderatoren shqiptare e kap keq e qeshura në mes të emisionit

  NOA
  404 views
 • 1:23

  Ulja e TVSH për librin – Ymeri: Më e larta në BE, të reduktohet deri në 6%

  Scan Televizion
  3 views