E kapi "mat", polici i kthehet keq gazetares

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:42

  Mbetën të fundit në stadium, takimi i Zidane dhe Guardiolës bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  151 views
 • 0:18

  Eliminoi Juventusin, Rudi Garsia dhuron spektakël në konferencë: Kam një mesazh për miqtë te Roma, ia dolëm...

  Panorama
  483 views
 • 1:07

  Champions League/ Ronaldo nuk mjafton, Juventusi eliminohet nga Champions League

  JOQ Albania
  19 views
 • 0:19

  Goli i dyte i Sitit

  Panorama
  2.5K views
 • 0:11

  Supergoli i Ronaldos

  Panorama
  4.4K views
 • 0:05

  Ronaldo gol

  Panorama
  3.8K views
 • 0:06

  Penalltia e Juves

  Panorama
  4.0K views
 • 0:08

  Goli i Benzema

  Panorama
  2.5K views
 • 0:08

  Rasti i Bernardeskit

  Panorama
  3.9K views
 • 0:11

  Goli i Lionit

  Panorama
  4.9K views
 • 0:06

  Goli i Depait

  Panorama
  304 views
 • 0:12

  Goli i Sterling

  Panorama
  3.7K views
 • 0:11

  Furgoni i drejtuar nga 30 vjeçari shqiptar i pret rrugën kamionit, shihni si është shtypur kabina

  Panorama
  696 views
 • 0:51

  Shpërthimi në Beirut/ Nisin protestat antiqeveritare, populli: Të na udhëheqë Franca!

  JOQ Albania
  121 views
 • 0:50

  Çmenduria e Gareth Bale/ Reali luan sot në Champions League, ai gjen kohë për… golf

  JOQ Albania
  130 views