Anija qe qendron pingul ne uje

SYRI.net
1 views
Published on Jan 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:56

  Ekskluzive/ Del video ku qentë e rrugës masakrojnë qenushin e këngëtarit dhe sulmojnë gruan e tij

  Jeta osh qef
  0 views
 • 0:51

  Zhegrova

  Panorama
  468 views
 • 4:21

  "Do ikësh për lesh k*ri, të q*fsha robt", çfarë fshehu policia nga sherri me kreun e PD Gramsh

  Jeta osh qef
  3.7K views
 • 0:30

  Sherri ne Durres, femrat kapen prej flokesh ne plazh

  Jeta osh qef
  30.5K views
 • 0:9

  Pamje të rënda/ “Këngëtari i njohur masakron qenin në Durrës”

  Jeta osh qef
  4.1K views
 • 0:9

  KLAUDIA PEPA NË PLAZH GJYSËM LAKURIQ

  ShkodraWeb
  37 views
 • 1:04

  Palltoja që ju kursen hapësirën e bagazhit deri në 15 kg

  InfoKosova
  17 views
 • 0:9

  Klaudia Pepa e ka ndarë mendjen t’iu tërbojë! I zbulon të gjitha

  NOA
  641 views
 • 1:34

  Gjuetarët pozojnë para luanit të vrarë, por një tjetër i sulmon

  InfoKosova
  126 views
 • 3:51

  Ayam Cemani, pula e zezë e Indonezisë

  InfoKosova
  12 views
 • 0:46

  Rënia qesharake e fëmijës në ujë, teksa përpiqej të imitonte hedhjen që bëri nëna tij

  InfoKosova
  64 views
 • 0:35

  mici

  Panorama
  360 views