"Je më i miri në botë, ndërsa Messi..." reagimi i Ronaldos ndaj djaloshit iu lë pa fjalë

Jeta osh qef
0 views
Published on Jan 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 4:21

  "Do ikësh për lesh k*ri, të q*fsha robt", çfarë fshehu policia nga sherri me kreun e PD Gramsh

  Jeta osh qef
  397 views
 • 0:30

  Sherri ne Durres, femrat kapen prej flokesh ne plazh

  Jeta osh qef
  15.9K views
 • 0:9

  Pamje të rënda/ “Këngëtari i njohur masakron qenin në Durrës”

  Jeta osh qef
  3.1K views
 • 0:9

  KLAUDIA PEPA NË PLAZH GJYSËM LAKURIQ

  ShkodraWeb
  20 views
 • 1:04

  Palltoja që ju kursen hapësirën e bagazhit deri në 15 kg

  InfoKosova
  12 views
 • 0:9

  Klaudia Pepa e ka ndarë mendjen t’iu tërbojë! I zbulon të gjitha

  NOA
  526 views
 • 1:34

  Gjuetarët pozojnë para luanit të vrarë, por një tjetër i sulmon

  InfoKosova
  109 views
 • 3:51

  Ayam Cemani, pula e zezë e Indonezisë

  InfoKosova
  8 views
 • 0:46

  Rënia qesharake e fëmijës në ujë, teksa përpiqej të imitonte hedhjen që bëri nëna tij

  InfoKosova
  56 views
 • 0:35

  mici

  Panorama
  354 views
 • 2:45

  "Mbaje mend ç'do të punoj"/ Ja video e përplasjes së kreut të PD në Gramsh me policinë

  Panorama
  2.9K views
 • 2:45

  Shoqërimi i zyrtarit të lartë të PD, policia jep informacion. Dalin pamjet me ofendime të rënda

  NOA
  1.5K views
 • 0:29

  I moshuari dhe qeni i sëmurë, shëtitja që po prek rrjetin

  NOA
  99 views