Arbitri i nxjer karton, Dani Alvesh "tërbohet" keq dhe çudit me reagimin e tij

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  AKEP e bllokoi joqalbania.com me bazë ligjin e lojërave të fatit

  JOQ Albania
  7 views
 • 0:15

  Goli i Hykes në Kinë

  Panorama
  138 views
 • 0:13

  Goli i Jahmir Hykes ne Kine

  Panorama
  102 views
 • 0:38

  Arbana Osmani tregon si erdhi ne forme pas lindjes

  News31
  13 views
 • 0:07

  mesi gol kunder juventusit

  Panorama
  706 views
 • 0:10

  PENALLTI PER BARCELONEN

  Panorama
  686 views
 • 0:18

  KARTON I KUQ I DEMIRAL

  Panorama
  521 views
 • 1:01

  Richard Grenell ka një thirrje për komunitetin shqiptar në Amerikë në prag të zgjedhjeve

  Panorama
  2 views
 • 0:08

  grizman rast i humbur ndaj Juventusit

  Panorama
  401 views
 • 1:05

  goli i anulluar me var i morates per here te trete

  Panorama
  581 views
 • 0:19

  goli i morates ndaj barcelones

  Panorama
  503 views
 • 0:9

  morata gol i anulluar nga var-i ndaj barcelones

  Panorama
  826 views
 • 1:03

  Plas te Reali/ Benzema “kapet mat” nga kamerat: Mos i paso atij, po luan kundër nesh

  JOQ Albania
  318 views
 • 1:00

  Krah të dashurit dhe miqve VIP, dalin pamjet brenda festës së ditëlindjes së Soni Malajt

  Panorama
  652 views
 • 0:19

  “Mos i paso atij, po luan kundër nesh”, plas te Reali

  Panorama
  1.7K views