A po deshton Var

SYRI.net
0 views
Published on Jan 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:56

  “Parkimi” sekuestron armë, drogë dhe para, në pranga 4 persona

  NOA
  100 views
 • 0:42

  Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa e krushqi

  JOQ Albania
  190 views
 • 1:00

  “Mos e trajtoni rrugën si pistë. Policia po ju vëzhgon”

  NOA
  33 views
 • 0:32

  Skandalizohet amerikani me sallamin e HAKO-s: Copa e metalit e futur brenda, sa s'theva dhëmbët

  JOQ Albania
  104 views
 • 0:50

  Shihni se si policia dhunon në publik të riun në Librazhd. Berisha publikon pamjet

  Panorama
  4.5K views
 • 0:17

  Drogë dhe armë në makinë, kapet "mat" doganieri trafikant në Sarandë

  JOQ Albania
  904 views
 • 0:17

  Doganieri i kapur me drogë në makinë, policia del me deklaratë: Armë dhe 34 kg kanabis

  NOA
  232 views
 • 0:15

  Sherr mes vajzash në ambientet e shkollës, plas grushti dhe shqelmat

  NOA
  5.2K views
 • 0:50

  Me grushte e shkopa gome, policët dhunojnë barbarisht të riun në mes të qytetit

  JOQ Albania
  8.2K views
 • 0:41

  ‘‘Diplomën e duan si biletë për arratisje", studenti nxjerr pamjet/ Mbështetja s’ishte për Ramën, por për të riun

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:33

  Fermeri nga Lushnja si Naim Frashëri, rrëqeth me fjalët në protestë

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 3:52

  Reagimet e njerëzve kur dëgjojnë për herë të parë Kur`an

  InfoKosova
  35 views
 • 0:25

  Vrau të vëllanë, arrestohet në doganën e Hanit të Hotit 38-vjeçari

  JOQ Albania
  162 views
 • 0:25

  Vrau vëllanë, kapet në kufi i shpalluri në kërkim/ Familjarët e raportuan vetëvrasje

  NOA
  124 views
 • 0:27

  Vogëlushi mbetet vetëm pas ikjes së shokëve, lojtarët e Arsenalit i bëjnë surprizën e bukur

  JOQ Albania
  15.2K views