Cristiano Ronaldo - Goal HD - Real Madrid 5-1 Deportivo de la Coruña 21.01.2018

SYRI.net
0 views
Published on Jan 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:25

  Honda del jashtë Britanisë -Do zhvendosë prodhimin e “Civic” në Amerikën e Veriut

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Greqi, kreditë e këqija në 44.8% - Piraeus: 4 bankat kryesore do reduktojnë 50 mld euro deri në 2021

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:06

  “Djegia” e Mandateve -Partitë shumë larg konsensusit.

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:58

  Brukseli, kundër opozitës - “Djegia e mandateve kundërproduktive. Duhet dialog qeveri-opozitë”

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:23

  AMF me platformë ankesash ka nisur funksionimin këtë javë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:21

  Të qeshura në gjyqin ndaj protestuesve të arrestuar, i ndaluari: Isha në shtëpi me babën

  NOA
  130 views
 • 0:08

  Te ndaluarit me dy gishta ne gjykate

  NOA
  118 views
 • 0:42

  Nostalgji ne Radio Tirana???

  Panorama
  250 views
 • 0:15

  Policia publikon videon ku disku fluturues i UFO-ve shfaqet në mes të qiellit

  JOQ Albania
  253 views
 • 1:27

  Qeni shikon filmin në televizor

  NOA
  2 views
 • 0:38

  Njerëzit të tmerruar, ky vend po mbulohet nga bora e zezë

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 4:9

  Chelsea në kolaps, Manchester United e “merr me shkelma” dhe “fluturon” në çerekfinale

  JOQ Albania
  36 views
 • 2:00

  Vjedh makinën, brenda ishte një foshnje

  NOA
  22 views
 • 1:08

  Topa tenisi ne fushe

  Panorama
  264 views
 • 0:11

  vjollca lulja

  InfoKosova
  132 views