Vrasja te fakulteti mjekesise pas nje konflikti dashurie

SYRI.net
43 views
Published on Jan 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:04

  Rama gënjeu për respiratorët/ Zbardhet skandali, djali i blen babait 1500 euro aparatin e oksigjenit

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:15

  Rrëshqet dheu tek "Uji i Ftohtë" në Tepelenë, pema zë poshtë dy automjetet

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:15

  Ilir DAJA Partizani - Stërvitja e parë

  Panorama
  307 views
 • 1:13

  “Qeveria po falsifikon të dhënat dhe po manipulon shifrat”- Grida Duma nxjerr videon: Pandemia nuk mund mbulohet me propagandë

  Panorama
  155 views
 • 0:13

  Radhë kilometrike në Kakavijë, pasi pala greke vendosi...

  Panorama
  128 views
 • 0:50

  Gjarpri me dy koka me helm vdekjeprures

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:46

  Me shpejtësi skëterrë në kulmin e trafikut, arrestime dhe gjoba për drejtuesit e makinave

  NOA
  16 views
 • 0:03

  Duke shijuar kafenë me mikeshat tek Folia/ Denoncimi: Shqipëria digjet, Olta Xhaçka ka nisur pushimet

  JOQ Albania
  629 views
 • 0:59

  I lidhur me zinxhirë, babai la djalin dy vite në kotecin e pulave

  NOA
  271 views
 • 2:41

  Gruaja del lakuriq në ballkon për të pirë alkool, e shohin të gjithë

  NOA
  91 views
 • 0:18

  Aksident i rende automobilistik

  JOQ Albania
  6.2K views
 • 0:12

  Publikohet video kur njëra nga vajzat e Putinit vaksinohet ndaj Covid-19

  JOQ Albania
  496 views
 • 0:58

  Vaksina anti Covid-19/ Zbulohet mashtrimi! Vajza që shfaqet në video nuk është vajza e Putinit

  JOQ Albania
  492 views
 • 0:24

  Deon Gjoni kerkon falje per torten

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 2:42

  Në muajin e tetë të shtatzanisë nuk ndjen kraharorin/ Fiorentina ka nevojë urgjente për një fizioterapist

  JOQ Albania
  871 views