Sulejman Mema flet per Finon

SYRI.net
13 views
Published on Jan 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:48

  EKSKLUZIVE/ Dhunë në ndeshjen e kampionatit shqiptar, zyrtari i klubit: Na goditën me gurë dhe lejuan 1 mijë tifozë në stadium

  Panorama
  35 views
 • 0:41

  Napoli ndryshon fanellën në ndeshjen ndaj Romës për nder të Maradonës

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:43

  Aksident i tmerrshëm në Formula 1, makina e pilotit shpërthen në flakë pas përplasjes

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:16

  kartoni i kuq i Teutes

  Panorama
  19 views
 • 0:18

  Murataj nderhyn keq ndaj Bregut

  Panorama
  22 views
 • 0:12

  Po luante me qenin e tij, presidenti i zgjedhur i Amerikës, Joe Biden thyen këmbën

  JOQ Albania
  21 views
 • 0:28

  Në pranga 47-vjeçari/ Iu gjet një armë zjarri dhe 16 kallëpe tritoli

  Panorama
  36 views
 • 0:47

  “E kam pak të vështirë...”- Almeda Abazi flet për problemet me shtatzëninë e dytë, ndërkohë që fansat e kanë gjetur gjininë e bebit

  Panorama
  6 views
 • 0:08

  Nga emri i vajzës, mënyra se si e mësoi që do të bëhej baba e deri tek reagimi i gjyshërve të Ledrit, Sara Hoxha i tregoi të gjitha

  Panorama
  24 views
 • 0:9

  TRASHI ASIST NE KUVAJT

  Panorama
  359 views
 • 0:34

  Aksidenti i rëndë i merr jetën të riut shqiptar/ 22-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën

  Panorama
  87 views
 • 0:10

  Tërbohet Arjoni i Për’puthen/ Nën ritme të nxehta mes femrave që i bëjnë twerk

  JOQ Albania
  42.8K views
 • 0:12

  Vesel Limaj, goli i katert i ndeshjes ndaj Vllaznise

  Panorama
  723 views
 • 0:17

  Ibra ben trajnerin te Milani

  Panorama
  867 views