Papa ndalon makinat

Albania Free Press
0 views
Published on Jan 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  “Çfarë bën ajo aty...”- Në muajin e fundit të shtatzënisë, Sara Hoxha publikon videon e ëmbël teksa vogëlushja “kërcen” në barkun e saj

  Panorama
  1 views
 • 0:59

  Sindi-Melisës: Ti bën seks për një kafe!

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 3:35

  Sherr mes Sindit dhe Melisës në “Për’puthen”/ 22-vjeçarja: Do bëj seks me atë që e ndjej, jo si ty që shkon për një kafe. Konkurrentja largohet nga studio

  Panorama
  217 views
 • 0:06

  Xhaka dhe Traore

  Panorama
  2.8K views
 • 0:41

  Vajza e Maradonës shpërthen në lot

  Panorama
  775 views
 • 0:29

  Goli i Shkretes

  Panorama
  1.5K views
 • 0:20

  Kavajë/ Aksident tragjik me motor, një person humb jetën

  JOQ Albania
  304 views
 • 2:43

  Rama heq atletet në shtëpinë e banorit, bën batuta me çorapet e Ahmetajt

  NOA
  149 views
 • 0:14

  Turma e studentëve duke kërcyer me muzikë të lartë

  Panorama
  366 views
 • 0:14

  Shpulla dhe ... Plas “sherri” mes Bora Zemanit dhe Donad Veshajt në mes të natës, çfarë ndodhi mes çiftit

  Panorama
  2.9K views
 • 0:15

  Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e Bebe Rexhës

  Panorama
  242 views
 • 0:30

  Bebe Rexha dhe familja e saj vazhdojnë të festojnë! Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e këngëtares

  Panorama
  264 views
 • 0:48

  EKSKLUZIVE/ Dhunë në ndeshjen e kampionatit shqiptar, zyrtari i klubit: Na goditën me gurë dhe lejuan 1 mijë tifozë në stadium

  Panorama
  778 views
 • 0:41

  Napoli ndryshon fanellën në ndeshjen ndaj Romës për nder të Maradonës

  JOQ Albania
  18 views
 • 0:43

  Aksident i tmerrshëm në Formula 1, makina e pilotit shpërthen në flakë pas përplasjes

  JOQ Albania
  16 views