Ecte me 191 km/h, i forti me “BMW” nuk i ndalon patrullës, Policia Rrugore e bllokon tek sheshi “Shqiponja”

Lajmifundit
0 views
Published on Jan 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Shqiptari Drini Caushi i hedh bluzen Maradones per ta firmosur

  Panorama
  476 views
 • 1:36

  atentati-2

  JOQ Albania
  355 views
 • 3:26

  atentati-1

  JOQ Albania
  565 views
 • 0:13

  Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Renee tregon për herë të parë talentin në muzikë (Video)

  Panorama
  46 views
 • 0:29

  Dojna Mema sapo konfirmoi lidhjen me këngëtarin shqiptar! Ja videoja që e zbuloi

  Panorama
  112 views
 • 2:28

  Denoncimi: Bashkia e Gjirokastrës nuk ka mëshirë për kafshët, helmon qentë dhe macet e qytetit

  JOQ Albania
  136 views
 • 0:21

  Nejmar kap nga organi gjenital futbollistin e Junajtid

  Panorama
  720 views
 • 0:05

  Pamjet që bënë xhiron e rrjetit, Neymar kap kundërshtarin te organi gjenital

  JOQ Albania
  267 views
 • 0:20

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  13 views
 • 0:29

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  18 views
 • 0:56

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  45 views
 • 0:46

  Vijon aksioni i gjobave për maskat, qytetari: Duhet plotësuar kuota, po i rrjepin njerëzit këta politikanë!

  JOQ Albania
  46 views
 • 0:03

  Zaneti puth shishen

  Panorama
  185 views
 • 0:21

  Goli i Veton Berishes

  Panorama
  161 views
 • 0:11

  Festimi i vecante i trajnerit

  Panorama
  853 views