I përlotur e me dhimbje në shpirt, Sidrit Bejleri rrëfen humbjen e vajzës

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:45

  Flakët ia “përpinë” apartamentin, burri gjysmë i zhveshur e shpëton veten në mënyrën e pabesueshme

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:05

  Edona Llalloshi 11

  InfoKosova
  151 views
 • 0:04

  Blerona Zeqiri

  InfoKosova
  72 views
 • 0:54

  qose gol

  Panorama
  512 views
 • 0:55

  Përfundoi në lumin Shkumbin/Policia jep detaje dhe publikon pamjet e aksionit të shpëtimit të 30 vjeçarit. Pas spitalit e pret...

  Panorama
  522 views
 • 0:11

  Trajneri shpulle ndihmesit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:53

  Goli i Lamit

  Panorama
  794 views
 • 0:45

  Higuain “tërbohet” në stërvitjen e Chelseat, sherr me këdo që i del para te Chelsea

  JOQ Albania
  642 views
 • 1:24

  Momentet e tensionit

  Panorama
  211 views
 • 0:27

  Traversa e Shkumbinit

  Panorama
  199 views
 • 0:57

  Kartoni i kuq Tufa

  Panorama
  107 views
 • 0:20

  U mori jetën 3 personave më Mat,

  JOQ Albania
  37 views
 • 1:26

  Timmermans fiton në Holandë - Populistët, në vend të tretë. Lehtësim për partitë pro-Europës

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:02

  Theresa May lajmëron dorëheqjen

  Scan Televizion
  2 views