Basha: Rama, ligj për të mbrojtur deputetët e korruptuar

NOA
0 views
Published on Jan 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:00

  Trump mbron Arabinë Saudite - Nuk do të prishë marrëdhëniet prej vrasjes së Khashoggi

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:35

  OECD ul projeksionet globale - Lufta tregtare dhe tkurrja monetare do ngadalësojnë ekonominë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:32

  Nafta rikuperon pjesërisht humbjet, në sesionin e së martës çmimet bien me mbi 6%

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:21

  Manual i FMN për emigrimin - “Zbatojini dhe do të ulet dëshira për t`u larguar nga Shqipëria”

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:48

  Përshëndetje për pushtetarët nga Dibra

  Jeta osh qef
  32 views
 • 0:23

  Kamerat filmojnë gjithçka, moderatori pëson atak në zemër gjatë transmetimit direkt

  Jeta osh qef
  226 views
 • 3:05

  Festa te Kosova

  Panorama
  352 views
 • 0:58

  Shkatërrohet banda e drogës në Itali, emrat e shqiptarëve të arrestuar, 18 në pranga

  NOA
  26 views
 • 1:15

  Zgjedhjet vendore të 30 qershorit, KQZ: Të bëhet transparencë për financimin e partive politike

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:19

  Shiu përmbyt banesat në Durrës

  Jeta osh qef
  227 views
 • 2:51

  Moti i keq me dëborë dhe akull, video-mesazhi i policisë për drejtuesit e mjeteve

  NOA
  18 views
 • 1:44

  Tkurren fondet e investimit - Rënie për të tretin tremujor radhazi

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:41

  Shkatërrimi i bandës me 20 të arrestuar në Itali, dalin emrat e shqiptarëve

  NOA
  31 views
 • 2:10

  Superpagat e Avokaturës së Shtetit – Manja: Shqipëria humbet gjyqet

  Scan Televizion
  2 views