Ekografia prekëse

NOA
0 views
Published on Jan 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  Rrufeja godet pemën dhe e ndan më dysh, e frikshme ajo që ndodh në trungun e saj

  JOQ Albania
  771 views
 • 0:9

  egzona 2

  InfoKosova
  21 views
 • 0:15

  anxhela peristeri

  InfoKosova
  16 views
 • 0:34

  Rrjeti "masakron" Suson, ja çfarë po bënte kur Milani pësoi gol në sekondat e fundit

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:13

  ingrit gjoni 1

  InfoKosova
  11 views
 • 0:16

  Aksidenti i tmerrshëm

  NOA
  203 views
 • 0:17

  Shqiptari jep një mësim të mirë nga Franca: Fermerët protestojnë, bllokojnë hyrjet kryesore me mbeturina

  JOQ Albania
  237 views
 • 2:35

  Dalin pamjet/ Ishin kthyer në tmerrin e futbollistëve, shkatërrohet banda e "skifterëve" shqiptarë në Spanjë

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 2:28

  Kujtuan se kishte ndërruar jetë, familja varros të gjallë foshnjën

  NOA
  430 views
 • 0:57

  arena kombetaree

  Panorama
  4.5K views
 • 5:54

  I fashuar nga të dy krahët, flet nga spitali bariu i sulmuar nga ariu: M’u hodh në gjoks, ishte 500 kg

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:36

  Aksidenti ne tuneline Elbasanit- Momenti kur vellai i deputetes Blerina Gjylameti perplaset me kamionin

  Panorama
  4.7K views
 • 0:06

  aksidenti i vellait te deputetes ne tunelin e elbasanit

  Panorama
  4.4K views
 • 0:36

  Ndotje e frikshme nga fabrika e çimentos në Fushë-Krujë, qytetari: Po na vrasin ditë edhe natë

  JOQ Albania
  109 views
 • 0:23

  Publikohen pamjet, ja momenti kur vëllai i deputetes u aksidentua për vdekje në tunel

  JOQ Albania
  40.4K views