“Kam 6 kile c*cë”, “Do ta fus në mes”/ Çmenden të rinjtë në Instagram, ndjekësit turren t'ua shohin

JOQ Albania
101 views
Published on Jan 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:01

  INSTA_45

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:9

  Parodia e Policisë së Shtetit/ Ndalon protestat, mbledh nw tufa njerëzit disa orë jashtë godinës

  JOQ Albania
  169 views
 • 0:42

  Zjarr në Vaqarr!

  JOQ Albania
  79 views
 • 0:15

  Klea Huta i këndon djalit të saj dhe reagimi i tij nuk duhet humbur

  Panorama
  210 views
 • 0:11

  Sekuestrohet lende narkotike ne morine

  JOQ Albania
  428 views
 • 1:00

  Këto gjashtë akse nacionale po vëzhgohen me radar, “lumë” gjobash / Policia e Shtetit: U hiqet patenta 34 shoferëve. Aarrestohen edhe...

  Panorama
  184 views
 • 0:9

  albion ademi

  Panorama
  1.2K views
 • 0:16

  E moshuara vendos daten e skadences

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 0:05

  mesi refuzon te takoje arbitrin

  Panorama
  3.1K views
 • 0:08

  goli i inter descaldes

  Panorama
  749 views
 • 0:11

  goli i pare drita

  Panorama
  733 views
 • 0:24

  Dalin pamjet e dasmes qe po pergatitej ne anijen ushtarake

  Panorama
  6.9K views
 • 0:49

  Gruaja lindi fëmijën në momentin e shpërthimit në Bejrut, pamjet po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  1.3K views
 • 0:18

  drita goli i dyte

  Panorama
  1.0K views