Angel Di Maria Goal HD - Paris SG 1-0 Dijon

SYRI.net
0 views
Published on Jan 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  “Jam gruaja, lëri të tjerët” - Pas debatit të bujshëm mes Kejsit dhe Roza Latit, reagon Stresi: I keqi dal gjithmonë unë …

  Panorama
  541 views
 • 0:32

  Preket nga koronavirusi zv.ministri i Shëndetësisë së Iranit, një ditë më parë në Tv nuk ishte mirë

  NOA
  384 views
 • 0:58

  Koronavirusi, keshillat e OBSH

  NOA
  516 views
 • 0:57

  Shikoni ca fati ..

  Staf pick
  2 views
 • 0:13

  Sherr te dogana

  JOQ Albania
  25.9K views
 • 0:9

  I veshur me uniformë, polici i burgut hedh qesen me plehra në rrugë

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 0:42

  Vodhën kasafortën me 13 mln lekë, kapen tre hajdutët

  NOA
  65 views
 • 0:55

  Presidenti i ekipit turk zbret nga tribuna për t’u përleshur me tifozët

  JOQ Albania
  364 views
 • 0:15

  Shqiptari sheh skenën e frikshme, i sëmuri në barrelë i kalon para syve

  JOQ Albania
  15.6K views
 • 0:25

  "Zhduku nga këtu, kinez m*ti"/ Kërcet grushti në supermarket, koronavirusi fut në sherr italianin me filipinasin

  JOQ Albania
  57.2K views
 • 0:10

  Gazetari italian e pyet për koronavirusin, shqiptari jep përgjigjen epike

  JOQ Albania
  24.6K views
 • 0:21

  Frika nga koronavirusi, italianët "pushtojnë" supermarketet dhe boshatisin gjithçka

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 0:32

  “Le të q* moj, të bëjnë ç’të duan” Shqiptari shpërthen kur e pyesin për martesat gay (VIDEO)

  In7.tv
  86 views
 • 0:08

  Pamje shokuese/ Gruaja dhunohet në mes të ditës në Durrës: E kishte futur të shkretën në qoshe e vetëm e godiste

  JOQ Albania
  25.7K views