Messi humb penalltinë

SYRI.net
0 views
Published on Jan 17, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 3:05

    Festa te Kosova

    Panorama
    173 views
  • 0:58

    Shkatërrohet banda e drogës në Itali, emrat e shqiptarëve të arrestuar, 18 në pranga

    NOA
    20 views
  • 1:15

    Zgjedhjet vendore të 30 qershorit, KQZ: Të bëhet transparencë për financimin e partive politike

    Scan Televizion
    0 views
  • 0:19

    Shiu përmbyt banesat në Durrës

    Jeta osh qef
    213 views
  • 2:51

    Moti i keq me dëborë dhe akull, video-mesazhi i policisë për drejtuesit e mjeteve

    NOA
    16 views
  • 1:44

    Tkurren fondet e investimit - Rënie për të tretin tremujor radhazi

    Scan Televizion
    0 views
  • 1:41

    Shkatërrimi i bandës me 20 të arrestuar në Itali, dalin emrat e shqiptarëve

    NOA
    25 views
  • 2:10

    Superpagat e Avokaturës së Shtetit – Manja: Shqipëria humbet gjyqet

    Scan Televizion
    2 views
  • 3:10

    “Lëri lodrat sot u bërë me nuse”, djali 10-vjeçar martohet me vajzën vetëm 8-vjeçe

    Jeta osh qef
    646 views
  • 2:05

    Kush fshihet pas koncesioneve? - Braçe: Duam transparencë, kujdes kontratat që skadojnë

    Scan Televizion
    0 views
  • 1:40

    Ekspertiza hidrokarbure, pa licencë - Liberalizimi i tregut, Beqaj: Cenohet siguria kombëtare

    Scan Televizion
    0 views
  • 1:10

    Banorët i vënë flakën demit gjatë një festivali në Spanjë, kafsha e gjorë vrapon e tmerruar

    Jeta osh qef
    152 views
  • 0:41

    Me fytyrë në beton, ky është momenti kur priftit i shpëton foshnja nga duart gjatë pagëzimit

    Jeta osh qef
    1.3K views
  • 1:19

    BB, kushte për kredinë e digave: “Miratoni fondin shtesë që të lëvrojmë 12 mln euro”

    Scan Televizion
    1 views