E tmerrshme! Rrëmbehet foshnja e porsalindur në krahët e nënës

NOA
0 views
Published on Jan 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Kërkonin fotografinë perfekte, por shihni çfarë ndodh

  NOA
  40 views
 • 0:08

  xhovinko

  Panorama
  191 views
 • 0:34

  Shihni efektin e tërmetit në pishinën majë grataçelës

  NOA
  98 views
 • 1:22

  Turizmi, marsi kthen rritjen -Bien vizitorët nga Spanja, Anglia dhe Gjermania

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:02

  Sistemi bankar është forcuar - Blerjet e kanë balancuar sektorin, nxisin konkurrencën

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:21

  Siguria e testeve dhe korrigjimi automatik - Fondacioni Shqiptaro-Amerikan, 147 mijë USD pajisje për QSHA

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:54

  Kriza politike, “shpatë Damokleu” - BSH: Ekonomia drejt rimëkëmbjes, por kriza sjell pasiguri

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:34

  PAMJE TË RËNDA/ Përplaset keq burri nga makina smart

  JOQ Albania
  12.9K views
 • 0:41

  Dy motra shqiptare kalojnë garën në “Voice of Italy” me këngën e Erës dhe Ledrit

  InfoKosova
  39 views
 • 0:39

  Anija Butrinti shpeton emigrantet

  Panorama
  105 views
 • 0:24

  Aksidenti ne Tepelene

  Panorama
  336 views
 • 0:46

  Video nga prapaskenat e “2 Gisht Mjaltë”

  InfoKosova
  16 views
 • 0:05

  ryva_kajtazi

  InfoKosova
  15 views
 • 0:05

  almeda abazi

  InfoKosova
  91 views
 • 0:54

  Larg vdekjes për një "fije floku"

  NOA
  775 views