Bie nga qielli një meteor, shkaktohet tërmet në Tokë

NOA
0 views
Published on Jan 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  “Unë, torta dhe një palë pantallona me të cilat nuk mund të merrja dot frymë”- Rita Ora publikon pamjet nga festa e 30-vjetorit të lindjes

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  Një ëngjëll si Aurela Hoxha! Modelja me të brendshme seksi në mes të dëborës

  Panorama
  21 views
 • 0:21

  Pershendetja e fundit e Maradones

  Panorama
  1.9K views
 • 1:00

  Masat anti-Covid/ 729 qytetarë ndëshkohen me gjobë

  Panorama
  12 views
 • 0:21

  Mezi ecte dhe përshëndeti me dorë, fqinji i Maradonës publikon pamjet e fundit të legjendës

  JOQ Albania
  798 views
 • 0:11

  “Ushqim i shpirtit”- Elita Rudi publikon videon e ëmbël krah djalit të vogël

  Panorama
  31 views
 • 3:29

  Deputeti i Preshevës acaron Parlamentin serb, vendos flamurin shqiptar në foltoren e tij

  JOQ Albania
  243 views
 • 0:17

  perplasja e rrezikshme e lojtarit te moldes

  Panorama
  689 views
 • 0:13

  “Më duhet të qëndroj e fortë që...”- Adrola Dushi i bën dedikimin e ëmbël të birit në 7-vjetorin e lindjes dhe zbulon pamjet nga festa që i organizoi

  Panorama
  146 views
 • 0:21

  Tifozet per Maradonen

  Panorama
  1.5K views
 • 0:29

  Tifozët perkulen para arkivolit të Maradonës

  Panorama
  398 views
 • 0:12

  Goli i Lile

  Panorama
  118 views
 • 0:22

  Goli i Kastijeho

  Panorama
  247 views
 • 0:12

  Qendra e Tiranës si kantier ndërtimi, pushtohet nga vinçat e kullave

  JOQ Albania
  112 views
 • 0:59

  Nuk mori paratë nga pronarët, punëtori prish shtëpinë që ndërtoi

  NOA
  454 views