Goal - Radamel Falcao takes full advantage of his team-mates quick thinking!

SYRI.net
0 views
Published on Jan 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Shpërtheu në të shara në studio/ Mederatorja: Është sulm për të më prishur imazhin

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:34

  Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, e moshuara kërkon ndihmë

  NOA
  5 views
 • 0:17

  E rëndë në Kuçovë, nëna e tre fëmijëve i jep fund jetës në mënyrë tragjike

  JOQ Albania
  516 views
 • 0:10

  Dua Lipa1

  InfoKosova
  15 views
 • 1:35

  Sherri Greqi

  Panorama
  7.7K views
 • 1:28

  Çudira shqiptare/ E shkarkua se abuzoi me detyrën, Ministrja Gjonaj e emëron drejtor burgu

  JOQ Albania
  68 views
 • 0:20

  Shkrumbohet plotësisht banesa e sapondërtuar, ku jetonte një nënë e varfër me 4 fëmijët e saj

  JOQ Albania
  287 views
 • 0:15

  Ishte dënuar me 8 vite burg por lëvizte i lirë, në pranga 32-vjeçari në Shkodër

  JOQ Albania
  165 views
 • 0:50

  Donte të zhdukte insektet nga oborri, për pak sa nuk zhduku veten me veprimin që bëri

  NOA
  211 views
 • 0:08

  Kamioni me bidona uji përmbyset në Rrugën e Kombit

  JOQ Albania
  371 views
 • 1:32

  'Aktori' i vitit, ky është kali i zgjuar që bën sikur ka ngordhur sa herë përpiqen t'i hipin në shpinë

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 0:35

  Vila miliona dollarëshe, zjarri gati të shkrumbonte shtëpitë e VIP-ave

  JOQ Albania
  768 views
 • 0:23

  Vogëlushi 15 muajsh trembet nga protestuesit, ata i rrethojnë makinën dhe nisin të këndojnë

  JOQ Albania
  420 views
 • 0:56

  Parkim i gabuar apo xhirim gomash, 1149 ankesa për shkelje të qarkullimit rrugorë, policia masa ndaj shoferëve

  Panorama
  11 views
 • 4:34

  Ronaldo një makth për ç’do kundërshtar, ja sa lojtarë e tifozë kanë derdhur lot prej tij

  JOQ Albania
  624 views