Vdes aktorja

SYRI.net
0 views
Published on Jan 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  129 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  161 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  275 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  312 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  362 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  546 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  721 views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  547 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  462 views
 • 0:14

  penallti devolli

  Panorama
  447 views
 • 0:12

  BARDHI GOL

  Panorama
  791 views
 • 0:23

  llanaj gol

  Panorama
  609 views
 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  339 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  775 views
 • 1:49

  Dhimbje dhe lot! Familjarët tregojnë si e morën vesh lajmin, e motra vajton te dera e spitalit gruan e mbytur në det

  JOQ Albania
  7.4K views