EMRI/ Arrestohet 26-vjeçari i rrezikshëm, ja çfarë iu gjet brenda "Benz-it" luksoz dhe në banesë

Lajmifundit
0 views
Published on Jan 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Prodhonin ilaçe artizanale, ua shisnin qytetarëve dhe u thonin se shërojnë koronavirusin. Arrestohen dy persona

  NOA
  0 views
 • 0:53

  Aksident i frikshëm, pakujdesia e shoferit për pak bëri gjëmën

  NOA
  174 views
 • 0:23

  Peshkaqëni mësyn ujrat e Darrëzezës

  NOA
  109 views
 • 1:36

  Lakuriq në mes të Tiranës, djali ecën në rrugë pa u shqetësuar fare

  NOA
  255 views
 • 2:54

  Pamje nga aksidenti i rende ne autostrade/ Humb kontrollin e makinës e del nga rruga, vdes në vend 30-vjeçarja në Tiranë

  Panorama
  119 views
 • 0:17

  VIDEO/ 'Policët të mbledhin vota për PS-në', zëdhënësi i Metës nxjerr deklaratën e Ramës dhe i përgjigjet Lleshajt. Ministri: Ku i sheh Presidenti rreziqet?

  Panorama
  291 views
 • 0:49

  EGBO LACI(1)

  Panorama
  375 views
 • 0:46

  LIKA, KARABECI(1)

  Panorama
  451 views
 • 0:29

  HALILI(1)

  Panorama
  597 views
 • 0:52

  Dalin pamjet e aksidentit tragjik! 25-vjeçari nga Prrenjasi ecën në trotuar, përplaset për vdekje nga makina

  JOQ Albania
  11.1K views
 • 2:55

  "Parashikimi i trajektores, i vështirë, një valë e dytë e koronavirusit është...", eksperti i shëndetit publik thirrje qytetarëve

  Panorama
  45 views
 • 0:04

  Meguajer

  Panorama
  595 views
 • 0:22

  mesi suarez

  Panorama
  737 views
 • 0:07

  Goli i Vrionit

  Panorama
  3.0K views