EMRI/ Arrestohet 26-vjeçari i rrezikshëm, ja çfarë iu gjet brenda "Benz-it" luksoz dhe në banesë

Lajmifundit
0 views
Published on Jan 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:24

  Sekuestrohet droge ne Kapshtice

  JOQ Albania
  76 views
 • 0:33

  Gjyshja 103-vjeçare mposht koronavirusin, feston me birrë të ftohtë

  NOA
  16 views
 • 0:24

  Kamioni me drogë në Kapshticë, policia del me deklaratë: 4 të arrestuar, 3 në kërkim

  NOA
  32 views
 • 2:29

  Ambasada e SHBA: Reformat e suksesshme në drejtësi mbështeten te gjyqtarët e rinj, po i trajnojmë

  NOA
  10 views
 • 0:30

  Gerta Heta merr mesazhin surprizë nga i shoqi në emocion, nuk i mban lotët

  NOA
  285 views
 • 0:12

  Hap Shazamin në tualet, habitet kush këngëtare shqiptare i del

  JOQ Albania
  10.3K views
 • 2:21

  Djali iu dhunua nga policia, Veliu nxjerr videon e nënës me armë në dorë. Reagon Çobo: Pjesë e një filmi

  NOA
  605 views
 • 8:48

  Deputeti serb i parlamentit malazez, fyen shqiptarët: S’mund t’jua lëmë Malin e Zi muslimanëve!

  JOQ Albania
  266 views
 • 4:12

  Deputeti serb i parlamentit malazez, fyen shqiptarët: S’mund t’jua lëmë Malin e Zi muslimanëve!

  JOQ Albania
  327 views
 • 0:22

  Mirëseardhje për Maqedoninë e Veriut në NATO

  GlobNews
  84 views
 • 1:29

  Njerëzit bien në tokë si pasojë e virusit, pamje të frikshme

  NOA
  2.6K views
 • 2:21

  Degradon Policia e Shtetit! Veliu justifikon rrahjen brutale të 15-vjeçarit! I nxjerr videon e së ëmës, ajo aktore me armë lodër

  JOQ Albania
  17.9K views
 • 0:18

  Policia qe s'e duam, qytetaret ne proteste para Bashkise

  JOQ Albania
  87 views
 • 2:43

  Përgjimet nga policia, juristët kundër ndryshimeve ligjore: Krijon shteg abuzimi

  NOA
  0 views
 • 0:23

  komisariati-zjarr-3

  JOQ Albania
  1.5K views