Kush është "Kazanova" nga Manza që derdhi lekët lumë për ditëlindje, i habiti të gjithë me tortën e ditëlindjes

JOQ Albania
138 views
Published on Jan 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Ndërpritet konferenca e presidentit Trump pas të shtënave me armë në Shtëpinë e Bardhë

  JOQ Albania
  3.6K views
 • 0:18

  Goli i Haverc

  Panorama
  377 views
 • 0:10

  Goli i dyte

  Panorama
  521 views
 • 0:16

  Goli i Lukakut

  Panorama
  22 views
 • 0:16

  Goli i Bareles

  Panorama
  760 views
 • 0:16

  Dalin pamjet nga aksidenti në Lushnje-Fier, 23-vjeçarja ndihmohet nga kalimtarët

  JOQ Albania
  993 views
 • 0:01

  INSTA_45

  JOQ Albania
  6.6K views
 • 0:9

  Parodia e Policisë së Shtetit/ Ndalon protestat, mbledh nw tufa njerëzit disa orë jashtë godinës

  JOQ Albania
  439 views
 • 0:42

  Zjarr në Vaqarr!

  JOQ Albania
  165 views
 • 0:15

  Klea Huta i këndon djalit të saj dhe reagimi i tij nuk duhet humbur

  Panorama
  339 views
 • 0:11

  Sekuestrohet lende narkotike ne morine

  JOQ Albania
  470 views
 • 1:00

  Këto gjashtë akse nacionale po vëzhgohen me radar, “lumë” gjobash / Policia e Shtetit: U hiqet patenta 34 shoferëve. Aarrestohen edhe...

  Panorama
  188 views
 • 0:9

  albion ademi

  Panorama
  1.3K views
 • 0:16

  E moshuara vendos daten e skadences

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 0:05

  mesi refuzon te takoje arbitrin

  Panorama
  3.2K views