Goditi me shkelm futbollistin, gjyqtari i "çmendur" tregon pse reagoi ashtu

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  goli i inter descaldes

  Panorama
  461 views
 • 0:11

  goli i pare drita

  Panorama
  505 views
 • 0:24

  Dalin pamjet e dasmes qe po pergatitej ne anijen ushtarake

  Panorama
  4.3K views
 • 0:49

  Gruaja lindi fëmijën në momentin e shpërthimit në Bejrut, pamjet po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  714 views
 • 0:18

  drita goli i dyte

  Panorama
  782 views
 • 0:15

  Trajleri i “Lajthizës” bën manovrën e rrezikshme në rrugë, parakalon mjetet në mënyrë të gabuar

  JOQ Albania
  519 views
 • 1:52

  Momenti i frikshëm/ Gruaja përplaset nga një makinë, përfundon në pusetë

  JOQ Albania
  820 views
 • 0:34

  Po kërkonin në lumin Shkumbin thikën me të cilën u vra Regis Runaj, RENEA gjen dy pistoleta, dyshohet se…

  Panorama
  906 views
 • 1:33

  Profesori ngacmon minorenen

  JOQ Albania
  8.9K views
 • 0:33

  Polici parkon tek ndalesa e autobusit ne Rrogozhine

  JOQ Albania
  7.6K views
 • 0:15

  S'përmbahet i riu në Durrës, masturbohet mes plazhit të mbushur me njerëz dhe fëmijë

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 0:49

  Me maska dhe motor/ Dalin pamjet kur autorët qëlluan me kallashnikov drejt hotelit në Drilon

  JOQ Albania
  11.4K views