Valencia supergol

SYRI.net
0 views
Published on Jan 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:41

  Vajza e Maradonës shpërthen në lot

  Panorama
  489 views
 • 0:29

  Goli i Shkretes

  Panorama
  565 views
 • 0:20

  Kavajë/ Aksident tragjik me motor, një person humb jetën

  JOQ Albania
  237 views
 • 2:43

  Rama heq atletet në shtëpinë e banorit, bën batuta me çorapet e Ahmetajt

  NOA
  122 views
 • 0:14

  Turma e studentëve duke kërcyer me muzikë të lartë

  Panorama
  346 views
 • 0:14

  Shpulla dhe ... Plas “sherri” mes Bora Zemanit dhe Donad Veshajt në mes të natës, çfarë ndodhi mes çiftit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:15

  Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e Bebe Rexhës

  Panorama
  142 views
 • 0:30

  Bebe Rexha dhe familja e saj vazhdojnë të festojnë! Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e këngëtares

  Panorama
  170 views
 • 0:48

  EKSKLUZIVE/ Dhunë në ndeshjen e kampionatit shqiptar, zyrtari i klubit: Na goditën me gurë dhe lejuan 1 mijë tifozë në stadium

  Panorama
  591 views
 • 0:41

  Napoli ndryshon fanellën në ndeshjen ndaj Romës për nder të Maradonës

  JOQ Albania
  16 views
 • 0:43

  Aksident i tmerrshëm në Formula 1, makina e pilotit shpërthen në flakë pas përplasjes

  JOQ Albania
  10 views
 • 0:16

  kartoni i kuq i Teutes

  Panorama
  68 views
 • 0:18

  Murataj nderhyn keq ndaj Bregut

  Panorama
  91 views
 • 0:12

  Po luante me qenin e tij, presidenti i zgjedhur i Amerikës, Joe Biden thyen këmbën

  JOQ Albania
  26 views
 • 0:28

  Në pranga 47-vjeçari/ Iu gjet një armë zjarri dhe 16 kallëpe tritoli

  Panorama
  77 views