Crazy arabic commentary Messi

SYRI.net
4 views
Published on Jan 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Turma e studentëve duke kërcyer me muzikë të lartë

  Panorama
  128 views
 • 0:14

  Shpulla dhe ... Plas “sherri” mes Bora Zemanit dhe Donad Veshajt në mes të natës, çfarë ndodhi mes çiftit

  Panorama
  310 views
 • 0:15

  Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e Bebe Rexhës

  Panorama
  43 views
 • 0:30

  Bebe Rexha dhe familja e saj vazhdojnë të festojnë! Me ushqime e këngë tradicionale, kjo është atmosfera në shtëpinë e këngëtares

  Panorama
  49 views
 • 0:48

  EKSKLUZIVE/ Dhunë në ndeshjen e kampionatit shqiptar, zyrtari i klubit: Na goditën me gurë dhe lejuan 1 mijë tifozë në stadium

  Panorama
  328 views
 • 0:41

  Napoli ndryshon fanellën në ndeshjen ndaj Romës për nder të Maradonës

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:43

  Aksident i tmerrshëm në Formula 1, makina e pilotit shpërthen në flakë pas përplasjes

  JOQ Albania
  6 views
 • 0:16

  kartoni i kuq i Teutes

  Panorama
  53 views
 • 0:18

  Murataj nderhyn keq ndaj Bregut

  Panorama
  71 views
 • 0:12

  Po luante me qenin e tij, presidenti i zgjedhur i Amerikës, Joe Biden thyen këmbën

  JOQ Albania
  24 views
 • 0:28

  Në pranga 47-vjeçari/ Iu gjet një armë zjarri dhe 16 kallëpe tritoli

  Panorama
  69 views
 • 0:47

  “E kam pak të vështirë...”- Almeda Abazi flet për problemet me shtatzëninë e dytë, ndërkohë që fansat e kanë gjetur gjininë e bebit

  Panorama
  34 views
 • 0:08

  Nga emri i vajzës, mënyra se si e mësoi që do të bëhej baba e deri tek reagimi i gjyshërve të Ledrit, Sara Hoxha i tregoi të gjitha

  Panorama
  34 views
 • 0:9

  TRASHI ASIST NE KUVAJT

  Panorama
  380 views
 • 0:34

  Aksidenti i rëndë i merr jetën të riut shqiptar/ 22-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën

  Panorama
  91 views