Aksidentet rrugore, policia pezullon 15 leje drejtimi dhe arreston disa shoferë

NOA
0 views
Published on Jan 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:26

  atentati-1

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:13

  Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Renee tregon për herë të parë talentin në muzikë (Video)

  Panorama
  21 views
 • 0:29

  Dojna Mema sapo konfirmoi lidhjen me këngëtarin shqiptar! Ja videoja që e zbuloi

  Panorama
  84 views
 • 2:28

  Denoncimi: Bashkia e Gjirokastrës nuk ka mëshirë për kafshët, helmon qentë dhe macet e qytetit

  JOQ Albania
  102 views
 • 0:21

  Nejmar kap nga organi gjenital futbollistin e Junajtid

  Panorama
  660 views
 • 0:05

  Pamjet që bënë xhiron e rrjetit, Neymar kap kundërshtarin te organi gjenital

  JOQ Albania
  199 views
 • 0:20

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  12 views
 • 0:29

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  16 views
 • 0:56

  Rast urgjent për ndihmë! 7-vjeçari i paralizuar nuk ushqehet dot, e ëma: Ju lutem vini dorën në zemër!

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:46

  Vijon aksioni i gjobave për maskat, qytetari: Duhet plotësuar kuota, po i rrjepin njerëzit këta politikanë!

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:03

  Zaneti puth shishen

  Panorama
  184 views
 • 0:21

  Goli i Veton Berishes

  Panorama
  158 views
 • 0:11

  Festimi i vecante i trajnerit

  Panorama
  820 views
 • 0:29

  Shihni pamjet/ Kamioni i ngarkuar me vaksina kundër COVID-19 del nga fabrika dhe niset për në Britani

  Panorama
  825 views
 • 0:52

  video e Balles per debatin Duma-Cupi

  Panorama
  1.3K views