Celina njësoj si Ronaldo

SYRI.net
0 views
Published on Jan 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:54

  tirane makine

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:17

  Përfshihet në flakë një automjet.

  NOA
  14 views
 • 4:26

  Varfëria ekstreme dhe sëmundjet i kanë mposhtur, apeli rrëqethës i familjes Skerma: Po vdesim, as bukë thatë s'kemi të hamë! Ju lutem na ndihmoni!

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:39

  gundogan

  Panorama
  0 views
 • 1:54

  Gruaja nga Tirana kap "mat" burrin me tjetrën në makinë, rrëmben gurin dhe godet xhamin e mjetit

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 1:32

  Telekom Albania i jep energji Maratonës së Tiranës

  NOA
  9 views
 • 38:28

  Sherr në E Diell

  NOA
  3.8K views
 • 0:9

  xhan

  Panorama
  197 views
 • 0:27

  konvikti

  JOQ Albania
  790 views
 • 0:40

  Masakër mjedisore mbi lumin Shkumbin, qytetari: Po hidhen mbetjet kromi, rrezikohet zhdukja e specieve

  JOQ Albania
  355 views
 • 0:40

  Shtyrja e mundshme e negociatave me BE-në, befason Kodheli: Humbja do të jetë e atyre, jo e shqiptarëve

  JOQ Albania
  136 views
 • 0:33

  Tiranë/ Vajza ndalon në mes të rrethrrotullimit me makinë, nxjerr buzëkuqin dhe nis të lyhet

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 3:03

  Boksieri përfundon në koma pas nokautit në rundin e 10-të

  InfoKosova
  154 views
 • 0:10

  Arta Nitaj ne dubai

  InfoKosova
  327 views