Emocionuese! Ja si reagon djali i pastrehw kur shikon krevatin

NOA
0 views
Published on Jan 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 4:26

  Varfëria ekstreme dhe sëmundjet i kanë mposhtur, apeli rrëqethës i familjes Skerma: Po vdesim, as bukë thatë s'kemi të hamë! Ju lutem na ndihmoni!

  JOQ Albania
  512 views
 • 0:39

  gundogan

  Panorama
  0 views
 • 1:32

  Telekom Albania i jep energji Maratonës së Tiranës

  NOA
  9 views
 • 38:28

  Sherr në E Diell

  NOA
  3.4K views
 • 0:9

  xhan

  Panorama
  191 views
 • 0:27

  konvikti

  JOQ Albania
  763 views
 • 0:40

  Masakër mjedisore mbi lumin Shkumbin, qytetari: Po hidhen mbetjet kromi, rrezikohet zhdukja e specieve

  JOQ Albania
  348 views
 • 0:40

  Shtyrja e mundshme e negociatave me BE-në, befason Kodheli: Humbja do të jetë e atyre, jo e shqiptarëve

  JOQ Albania
  134 views
 • 0:33

  Tiranë/ Vajza ndalon në mes të rrethrrotullimit me makinë, nxjerr buzëkuqin dhe nis të lyhet

  JOQ Albania
  4.6K views
 • 3:03

  Boksieri përfundon në koma pas nokautit në rundin e 10-të

  InfoKosova
  154 views
 • 0:10

  Arta Nitaj ne dubai

  InfoKosova
  318 views
 • 0:49

  Hajduti i qëllon me tullë xhamit të makinës, ajo bën ‘rikoshetë’dhe i përplaset në fytyrë

  JOQ Albania
  600 views
 • 0:18

  Shembja e hotelit/ 18 persona të plagosur e shumë të tjerë të zhdukur, ndërtesa mund të rrëzohet e gjitha

  JOQ Albania
  278 views