Bëjnë dritë në pus, shohin kokën e një foshnje

NOA
0 views
Published on Jan 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  91 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  139 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  261 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  300 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  346 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  535 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  706 views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  536 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  452 views
 • 0:14

  penallti devolli

  Panorama
  432 views
 • 0:12

  BARDHI GOL

  Panorama
  782 views
 • 0:23

  llanaj gol

  Panorama
  601 views
 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  337 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  768 views
 • 1:49

  Dhimbje dhe lot! Familjarët tregojnë si e morën vesh lajmin, e motra vajton te dera e spitalit gruan e mbytur në det

  JOQ Albania
  7.3K views