Rama uron ditë të mbarë dhe ka një ftesë: Të bashkojmë forcat me cdo familje shqiptare

Lajmifundit
0 views
Published on Jan 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:33

  Profesori ngacmon minorenen

  JOQ Albania
  506 views
 • 0:33

  Polici parkon tek ndalesa e autobusit ne Rrogozhine

  JOQ Albania
  73 views
 • 0:15

  S'përmbahet i riu në Durrës, masturbohet mes plazhit të mbushur me njerëz dhe fëmijë

  JOQ Albania
  333 views
 • 0:49

  Me maska dhe motor/ Dalin pamjet kur autorët qëlluan me kallashnikov drejt hotelit në Drilon

  JOQ Albania
  5.4K views
 • 2:05

  Presidenti Meta nxjerr pamjet nga eksodi i shqiptarëve drejt Italisë në `91-in

  Panorama
  91 views
 • 2:41

  Zhduket pa lënë gjurmë 14-vjeçarja nga Vlora, babai me lot në sy: E kanë parë në Lushnje

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 0:42

  Mbetën të fundit në stadium, takimi i Zidane dhe Guardiolës bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  845 views
 • 0:18

  Eliminoi Juventusin, Rudi Garsia dhuron spektakël në konferencë: Kam një mesazh për miqtë te Roma, ia dolëm...

  Panorama
  778 views
 • 1:07

  Champions League/ Ronaldo nuk mjafton, Juventusi eliminohet nga Champions League

  JOQ Albania
  35 views
 • 0:19

  Goli i dyte i Sitit

  Panorama
  2.7K views
 • 0:11

  Supergoli i Ronaldos

  Panorama
  4.7K views
 • 0:05

  Ronaldo gol

  Panorama
  4.0K views
 • 0:06

  Penalltia e Juves

  Panorama
  4.2K views