Penalltia e Bistol City

SYRI.net
0 views
Published on Jan 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Për'puthen/ Andi bën deklaratën e fortë: Jam mysliman unë, marr shumë gra!

  JOQ Albania
  3.6K views
 • 0:05

  Shqiptarin nuk e mbajnë nervat, sulmon homoseksualin në qënder të Tiranës

  JOQ Albania
  653 views
 • 0:23

  “Po përdor mjekët për luftë politike”/ PD publikon videon: Qeveria duhet të pranojë publikisht që...

  Panorama
  421 views
 • 0:9

  Aksident i rëndë/ Makina humb kontrollin dhe përplaset me karburantin

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 0:13

  evans autogol

  Panorama
  12 views
 • 0:14

  Mbetjet spitalore të sanatoriumit “pushtojnë” rrugën/ Qytetari: Kalojnë femijë aty

  JOQ Albania
  113 views
 • 0:20

  Goli i Kolollit ndaj Sionit

  Panorama
  0 views
 • 36:37

  Rita Ora bashkëbisedim me Erion Veliajn, flet për ushqimet tradicionale shqiptare. Kryebashkiaku: Kur ne shqiptarët bashkëpunojmë, bëjmë gjëra të mrekullueshme

  Panorama
  66 views
 • 0:18

  Goli i Kaleb Ekuban

  Panorama
  47 views
 • 1:08

  Shpërthim i fuqishëm me dinamit vetëm 200 metra larg shtëpive, banorët të terrorizuar: Duan të hapin gurore

  JOQ Albania
  204 views
 • 0:13

  Shpërthim i fuqishëm me dinamit vetëm 200 metra larg shtëpive, banorët të terrorizuar: Duan të hapin gurore

  JOQ Albania
  276 views
 • 0:22

  Penalltia e humbur e Çekiçit

  Panorama
  86 views
 • 0:23

  Autogoli i Balilajt

  Panorama
  671 views
 • 0:20

  Gol "alla-Kuaresma" nga Cake

  Panorama
  246 views