Sherr në Tiranë

JOQ Albania
2 views
Published on Jan 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Nusja ne momentin e shperthimit ne Beirut

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 4:34

  Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga koronavirusi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

  NOA
  4 views
 • 0:18

  pretendim per penallti

  Panorama
  390 views
 • 0:21

  partizani goli i katert

  Panorama
  753 views
 • 0:47

  Shperthimi ne momentin kur gazetarja ishte ne lidhje direkte

  JOQ Albania
  12.8K views
 • 0:18

  BITRI GOL

  Panorama
  813 views
 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  747 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  626 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  598 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  603 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  694 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  883 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  1.1K views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  844 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  712 views